Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Семестровий обмін із Поморським Університетом у Слупську (Республіка Польща)

24.11.2023

Традиційно в межах двосторонньої угоди між Національним університетом «Острозька академія» та Поморським Університетом у Слупську (Республіка Польща) оголошується конкурс на семестрове навчання в Поморському Університеті у Слупську упродовж 2-го семестру 2023-2024 н. р. (лютий – червень 2024 р.).

Перед поданням документів, просимо перевірити, чи є Ваша спеціальність у Поморському Університеті (http://upsl.edu.pl/), оскільки Ви маєте подавати заявки на навчання на подібній програмі в ПУ.

Умови:

  • навчання в межах програми семестрового обміну є безкоштовним;
  • вартість проживання в гуртожитку становить 150 злотих на місяць;
  • вартість виготовлення студентського квитка становить 22 злотих; 
  • харчування, страхування, транспортні й особисті витрати і т.д. студенти забезпечують самостійно.

Для участі в конкурсі на навчання в Поморському Університеті просимо до 1 грудня (17.00 год.) онлайн надіслати на адресу відділу міжнародних зв'язків dir@oa.edu.ua скановані версії у форматі PDF таких документів:

  • скан закордонного паспорта;
  • скан довідки з деканату про те, що Ви студент(ка) із зазначенням середньої оцінки за англійську та польську мову (якщо вивчали);
  • скан довільно оформленої згоди деканату на Ваше навчання у РП у зазначений термін;
  • мотиваційний лист.

!!! Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься і автоматично означатиме недопущення до участі в конкурсі.

 

Також просимо звернути увагу на чинне законодавство України щодо заборони на виїзд за кордон чоловіків у віці від 18 до 60 років.