Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В рамках проєкту "WARN. Академічна протидія гібридним загрозам" відбувся практикум з протидії гібридним загрозам

23.09.2023

Студенти другого курсу спеціальності 256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) 23 вересня 2023 року взяли участь у практикумі з протидії гібридним загрозам, організованому лабораторією дослідження гібридних загроз національній безпеці України в рамках реалізації проєкту "WARN. Академічна протидія гібридним загрозам". Під час практикуму студенти захищали підготовлені дослідження з виявлення та заходів протидії гібридним загрозам в країнах світу. 

У 2019 році Національний університет «Острозька академія» став одним із переможців проєкту Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)», у складі консорціуму університетів-переможців з України, Фінляндії, Франції, Португалії та Естонії. Реалізація проєкту розпочалася 15 листопада 2019 року і триватиме до 14 листопада 2023 року.

Головною метою проєкту WARN є синхронізація наукової й прикладної активності в протидії гібридним загрозам представників провідних українських ЗВО із їхніми колегами з країн ЄС та НАТО.

Більше інформації про проєкт Еразмус+ «WARN – Академічна протидія гібридним загрозам (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP)» читайте за покликанням: https://warn-erasmus.eu/

«Під час опрацювання та презентації проєктів ми отримали можливість комплексно і наглядно ознайомитись з гібридними загрозами, в тому числі в державах, які сьогодні існують на пострадянському просторі. Під час підготовки я мав змогу проаналізувати ситуацію в обраній мною країні, всебічно розібрати наявні там загрози та порівняти їх із загрозами, які наявні в Україні»,

розповів Олександр Манькевич, студент групи Нб-21.

Студенти бакалаврату вивчають дисципліну «Гібридні війни». Практикум з протидії гібридним загрозам був корисним для формування фахових компетентностей та практичних навичок з виявлення та формування розуміння можливості протидії агресору у гібридному протистоянні. В рамках роботи лабораторії студенти і в майбутньому будуть залучатись до виконання науково-практичних завдань.