Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

23 травня — День Героїв України

23 May 2023

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Ідея свята «виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які відстоювали незалежність та вільний вибір України».

Теперішні українські захисники й захисниці продовжують боротися за свободу і незалежність нашої держави.

Щиро бажаємо Збройним силам України якнайшвидшої перемоги над ворогом і мирного неба! Дякуємо бійцям і бійчиням за ваш подвиг!

Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за незалежність України в цій жорстокій війні з агресором.

Пам’ятаємо всіх героїв! Слава Україні! Героям Слава!