Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

23.01.2023

Кафедра міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

Олімпіада передбачає онлайн-тестування з історії України та англійської мови. Для участі в олімпіаді необхідно до 10.03.2023 р. надіслати заявку на електронну скриньку natalia.matviichuk@oa.edu.ua, в якій вказати власні прізвище, ім'я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону. 

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

Термін проведення олімпіади 16-22 березня.

Результати олімпіади будуть оприлюднені та доведені до відома учасників після 28 березня 2023 р.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» у мирний час!