Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбудеться XIX Всеукраїнський онлайн-фестиваль Різдвяних піснеспівів

22.12.2023

У Національному університеті «Острозька академія» з 25 грудня до 7 січня проходитиме XIX Всеукраїнський онлайн-фестиваль Різдвяних піснеспівів із міжнародною участю. Основною метою є пошанування головної події планетарного значення – Різдва Христового, збереження і розвитку Різдвяних традицій краю й України.

До участі організатори запрошують світські й духовні колективи: дитячі, шкільні, студентські; аматорські й професійні творчі колективи, хори й ансамблі, а також індивідуальних виконавців з усієї України (вікових обмежень немає), інших країн світу, які прагнуть долучитися до збереження й примноження Різдвяних традицій.

Умови участі:

  • потрібно надіслати відеозапис одного Різдвяного піснеспіву (до 3-х хвилин);
  • відео, яке подається для участі у фестивалі, може бути зняте у 2023 році. Учасники минулорічних фестивалів повинні презентувати нові Різдвяні піснеспіви (не ті, які вони виконували на ХVІ і ХVІІ фестивалях);
  • виступи можуть бути виконані a cappella чи з інструментальним супроводом (без використання фонограми, мінусовки, будь-яких інших засобів аудіозапису);
  • виконання піснеспіву має бути державною українською мовою або мовою країни-учасника;
  • заявку (текст) і покликання на відеофайл на You Tube-канал на участь у Фестивалі необхідно подати до 3 січня 2024 р. включно одним листом на e-mail: christmassongsostroh@gmail.com

Усі учасники Фестивалю отримають дипломи в електронному вигляді.

Додаткові запитання можна надсилати за адресою: christmassongsostroh@gmail.com

Більше інформації про умови участі й вимоги до відеозапису в інформаційному листі