Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся молебень до Дня Соборності

24 January 2023

У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 22 січня відбувся молебень за мир в Україні до Дня Соборності.

«Сьогодні ми відзначаємо одну з найяскравіших і найважливіших дат в історії нашої країни – День Соборності українського народу, коли в 1919 році західні і східні землі об’єдналися в єдину українську державу. На жаль, тоді ті зусилля не завершилися належним успіхом, але ця подія є ще одним свідченням того, як український народ прагнув і прагне будувати свою державність. Наша історія й сьогодення показують, що лише міцна держава й армія, жертовний патріотичний уряд і президент, підтримка міжнародної спільноти є запорукою того, що Україна буде існувати як незалежна країна»,

зазначив настоятель храму, протоієрей Василь Жуковський.