Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відбувся онлайн-вебінар «Вступ – 2023 до Національного університету «Острозька академія»

21.03.2023

21 березня відбувся онлайн-вебінар «Вступ – 2023 до Національного університету «Острозька академія». Спікерки – Юлія Харчук, помічниця ректора з освітнього менеджменту, відповідальна секретарка Приймальної комісії, а також Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів. У заході взяли участь близько 40 учасників із Рівненської, Хмельницької, Волинської, Львівської, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Херсонської та Запорізької областей.

Під час зустрічі спікерки розповіли про особливості вступної кампанії, вступ на омріяну програму, вибір НМТ, ЄВІ та ЄФВВ, особливості написання мотиваційних листів тощо.

«Приймальна комісія Національного університету «Острозька академія» активно готується до проведення Вступної кампанії – 2023. Ми на зв'язку з вами, дорогі абітурієнти, майже 24/7. Наша місія максимально оперативно і якісно надавати вам інформаційну підтримку щодо особливостей цьогорічного вступу на бакалаврські й магістерські програми. Разом робимо вступ 2023 успішним, незважаючи на воєнний стан і наближаючи перемогу на освітньому фронті. Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчати й навчатися. Адже лише інтелектуальна, сильна, освічена нація може дати гідну відсіч ворогам і надалі працювати над розквітом, процвітанням і відновленням Батьківщини. Слава Україні!»

поділилася помічниця ректора з освітнього менеджменту, відповідальна секретарка Приймальної комісії Юлія Харчук.

Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів зауважила:

«Сьогодні ми почали марафон вступних вебінарів 2023 року. Це була доволі продуктивна й насичена зустріч. Ми вперше в такому форматі цьогоріч вийшли на зв'язок з абітурієнтами, аби розповісти про новини Вступної кампанії – 2023. Відбулася цікава зустріч зі вступниками, ми відповіли на всі їхні запитання від переходу НМТ до поселення в гуртожитки. Плануємо працювати в цьому ж напрямку й проводити тематичні вебінари надалі».

Враженнями від вебінару поділилася Богдана Стрелюк, учениця Житомирського обласного спортивного ліцею:

«Щиро дякую за корисний вебінар. Ви допомогли пояснити незрозумілі моменти щодо вступу, чекатиму наступних зустрічей!»

За детальною інформацією звертайтеся:

  • за телефонами Консультаційного центру для абітурієнтів - (096) 026-68-80, (096) 899-48-87;
  • пишіть нам на електронну пошту - vstup@oa.edu.ua.

Стежте за нами:

Острозька академія – університет реалізації мрій. Чекає саме на Вас!