Вічна пам’ять Миколі Володимировичу Грищуку

21.03.2023

Колектив Національного університету «Острозька академія» глибоко сумує з приводу передчасної смерті колишнього проректора адміністративно-господарської частини НаУОА, кандидата політичних наук, доцента, Заслуженого працівника освіти України, кавалера почесної відзнаки НаУОА «Князь Василь-Костянтин Острозький» Миколи Грищука.

Ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник зазначив:

«Микола Грищук був унікальною, непересічною людиною, яка увіковічнила себе ще за життя. Саме завдяки йому Президент України Леонід Кравчук підписав указ про відродження Острозької академії. Під безпосереднім керівництвом Миколи Володимировича будувалися котеджні містечка, бібліотека; демонтувалися площі під новий корпус тощо. Ім’я пана Миколи навічно вписане в історію Острозької академії. Ми завжди будемо пам’ятати про цю надзвичайну людину».

У ці скорботні дні щиро співчуваємо рідним і близьким Миколи Грищука. Це велика втрата для всієї академічної спільноти Острозької академії. Світла пам’ять про Миколу Володимировича буде з нами завжди.