Виїзна Зимова бізнес-школа НаУОА в Нетішинському ліцеї №1

23.01.2023

20 січня в Нетішинському ліцеї № 1 відбулася виїзна Зимова бізнес-школа НаУОА, участь у якій взяли учні 11-х класів і ліцеїсти 10-го класу математичного профілю.

Учасників бізнес-школи привітала директор Таміла Соболик, закцентувавши увагу присутніх на важливості проведення таких заходів для учнівської молоді, актуальності тих економічних викликів, які стоять перед Україною у зв’язку з воєнним вторгненням росії.

Під час роботи Бізнес-школи ліцеїсти мали можливість спочатку прослухати теоретичні лекції «Підприємництво у моєму житті» (проф. Ольга Дем’янчук), «Як реалізувати бізнес-ідею» (проф. Ольга Дем’янчук), «Гнучкість прийняття управлінських рішень» (доц. Юлія Харчук), а опісля здійснити практикум–розробку власної бізнес-ідеї й представити її.

Крім цього, здобувачі 10-11 класів здійснили SWOT-аналіз ліцею й презентували його. Адміністрація закладу пообіцяла обов’язково врахувати думки здобувачів освіти у своїй управлінській діяльності і внести пропозиції учнів до Стратегії розвитку Нетішинського ліцею №1.

«Ми працювали з чудовими молодими людьми, які чітко розуміють, що вони хочуть у цьому житті й де їхнє майбутнє. Їх креативні бізнес-ідеї демонстрували проєвропейські цінності – відповідальне ставлення до домашніх тварин, раціональне використання ресурсів. Старшокласники створювали бізнес-моделі, що сприятимуть розвитку економіки міста, регіону, країни і є соціально відповідальними. Проведений SWOT-аналіз ліцею продемонстрував відкритість у спілкуванні учнів із їх директором і вчителями; їх доросле бачення сильних і слабких сторін, чітке розуміння можливостей і загроз. Таких відкритих, мотивованих, креативних старшокласників дуже хотілося б бачити в Національному університеті «Острозька академія» у статусі студентів»,

зазначила професорка, докторка економічних наук, завідувачка кафедри фінансів, обліку і аудиту Ольга Дем’янчук.

Організатори й викладачі Бізнес-школи відзначили оригінальність, креативність бізнес-ідей здобувачів освіти, їх новаторство й соціальну відповідальність.

Задоволеними залишилися й ліцеїсти:

«Сьогодні в нашому ліцеї відбулася зустріч із представниками Острозької академії. Нас вразили їхні ораторські здібності й професіоналізм. Після теорії учням запропонували перейти до практичного заняття – розроблення бізнес-ідеї. Це розвинуло навички здобувачів освіти працювати в команді й критично мислити. Згодом дали можливість представити наші бізнес-плани. Конструктивна критика вказала на деякі моменти, що потребують коригування. Загалом нам, учням 11-В класу, дуже сподобався цей захід»,

зазначила Юлія Юрчук.

Помічниця ректора з освітнього менеджменту, доцентка, кандидатка економічних наук Юлія Харчук підсумувала:

«Щиро дякуємо адміністрації Нетішинського ліцею №1 за плідну співпрацю. Дякуємо ЗСУ за можливість учнів здобувати освіту, а нам, викладачам, надавати освітні послуги, мотивувати молодь і себе до постійного саморозвитку й самовдосконалення заради щасливого майбутнього нашої незалежної й незламної України! Запрошуємо обдаровану, неймовірно креативну й вже рідну нам молодь ліцею на Весняну бізнес-школу НаУОА, яка відбудеться 28 квітня в очному форматі. Разом наближаємо перемогу на освітньому фронті!»

Для участі у Весняній бізнес-школі в Острозькій академії реєструйтеся за покликанням: https://forms.gle/hCiSV6RMVaGcxtYt7

Детальніше про освітні програми на сайті для вступників Абітурієнт ОА: