Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія продовжує активну волонтерську діяльність

18.09.2023

Професорсько-викладацький склад та працівники Національного університету «Острозька академія» долучилися до збору коштів для закупівлі квадрокоптера MAVIC та електромотора Haswing Ultima.

Було організовано перерахування одноденного заробітку працівників НаУОА на Міжнародний благодійний фонд ОА для придбання квадрокоптера MAVIC для підрозділу, де служить випускник НаУОА, колишній викладач кафедри психології та педагогіки. Спільними зусиллями було зібрано 75 тисяч гривень.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору.

Водночас хочемо проінформувати, що Едуард Балашов на своїй сторінці у мережі Facebook відкривши збір коштів зібрав 55162 грн.

Висловлюємо подяку усім хто долучився до збору у facebook.

Міжнародним благодійним фондом відродження Острозької академії було закуплено квадрокоптер за 82 тисячі гривень і передано за місцем призначення для спецпризначенців ССО військової частини А1788.

Також було закуплено електромотор Haswing Ultima – безшумний, потужний пристрій, який допомагає нести службу хлопцям на південному напрямку.

Електромотор Haswing Ultima було закуплено за 54 тисячі гривень і передано для підрозділу спецпризначенців 11 батальйону військової частини 4100.