В Острозькій академії обрали «Гальшку року-2023»

19.05.2023

18 травня в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся конкурс «Гальшка року-2023». У ньому взяли участь представниці п’яти інститутів і факультетів НаУОА.

За титул «Гальшка-2023» змагалися:

• Мирослава Климець – економічний факультет;
  • Анастасія Демкова – Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського;
  • Ольга Крицька – Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту;
  • Анна Лавренюк – факультет романо-германських мов;
  • Софія Карпенко – Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки.

Суддями цьогорічного конкурсу були: випускник Острозької академії, заступник острозького міського голови Олександр Харчук; випускниця Острозької академії, майстриня Лариса Бащук; випускниця Острозької академії, депутатка Острозької міської ради Оксана Ситницька; співробітник Музею історії НаУОА Богдан Новак; випускниця Острозької академії, начальниця відділу культури та туризму виконавчого комітету Острозької міської ради Ольга Лозюк.

Учасниці демонстрували свої найкращі здібності: інтелект, ораторське мистецтво, творчий потенціал у конкурсах «Представлення», «Конкурс талантів», «Заповіт Гальшки» та «Філософський бліц».

Отже, за підсумками конкурсу Анастасія Демкова отримала титул «Міс артистичність», Софія Карпенко – «Міс чарівність», Мирослава Климець – «Міс оригінальність», Ольга Крицька –  «Міс ерудованість», Анна Лавренюк – «Панною глядацьких симпатій». А переможницею в конкурсі «Гальшка року-2023» стала представниця Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту Ольга Крицька.

«Підготовка була трохи складним процесом, адже її більшу частину я зосередила на виробах із бісеру. Проте загалом отримала задоволення від участі, адже цьому сприяла моя команда і студдеканеса інституту Єва Коритна. Усі вони мене підтримували й допомагали. Участь у «Гальшці року-2023» дала мені більше впевненості, підтримки, неймовірних емоцій і витривалості»,

поділилася враженнями переможниця Ольга Крицька.