Про системи онлайн-зустрічей розповів Юрій Коцюк

19.01.2023

16 січня в Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося перше заняття викладачів за програмою навчального модуля «Цифрова грамотність». Спікер онлайн-зустрічі: Юрій Коцюк, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

Юрій Коцюк презентував тему «Системи онлайн-зустрічей».

Під час лекції спікер розповів про використання систем онлайн-зустрічей, а також онлайн-платформи Zoom і Google Meet.

«Мета лекції систематизувати, актуалізувати й узагальнити знання викладачів про дві популярні платформи онлайн-зустрічей – Zoom і Google Meet. Також порівняти їх можливості й розглянути деякі корисні функції, які через різні обставини були невідомі слухачам; покращити можливості взаємодії викладачів і студентів за умов онлайн-навчання»,

зазначив Юрій Коцюк.