Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулися традиційні зустрічі першокурсників із Братством спудеїв

14.09.2023

У Національному університеті «Острозька академія» відбулися традиційні зустрічі студентів першого курсу з Братством спудеїв.

Братство спудеїв – це орган студентського самоврядування НаУОА, що реалізовує функції управління університетом, факультетом/інститутом, академічною групою, студмістечком, гуртожитком, яка здійснюється студентами й аспірантами університету.

Основна мета Братства спудеїв – забезпечення захисту прав й інтересів студентів, участь студентства в управлінні навчальним закладом, а також надання йому можливості для творчого та інтелектуального розвитку.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 1 курсу спеціальності 053 Психологія Кіра Вакуліч:

«Після зустрічі з Братством спудеїв я зрозуміла, що це студентська команда, яка створена, аби підтримати студентів у складних моментах і допомогти їм отримати якісну вищу освіту. Братство спудеїв працює на благо студентської спільноти, борючись за рівні права студентів і допомагаючи створенню сприятливого навчального середовища для всіх».