Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії стартували музейні вечори

14.09.2023

У Національному університеті «Острозька академія» стартували музейні вечори 2023. Упродовж кожного четверга з 14 вересня до 12 жовтня у студентів-першокурсників буде унікальна можливість познайомитися ближче з історією академії та з користю провести час.

14 вересня студенти Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського мали змогу відвідати першими цю подію.

«Цьогоріч у нас дуже багато студентів. Щоб їм було легше й цікавіше, ми вирішили організувати екскурсії у форматі музейних вечорів. Віримо, що таким чином студенти відпочинуть після занять, зможуть насолодитися музеєм та історією Острозької академії»,

зазначила директорка Музею історії НаУОА Анастасія Хеленюк.

Студенти матимуть можливість побачити експозиції про давню історію, відродження академії, історію приміщень, криницю капуцинів, підземелля, укриття (колишню мистецьку галерею), а також колекцію іконопису.

«Екскурсія була дуже захоплива, цікава й пізнавальна. Найбільше запамʼятався храм, його історія, старовинні ікони. Обовʼязково відвідаю ще»,

поділилася враженнями студентка Віта Мельник.