Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентка Острозької академії Оксана Уколова очолила Лігу студентів Асоціації правників України

11 September 2023

За результатами виборів на XIII Правничій Асамблеї посаду Голови Ліги студентів Асоціації правників України посіла студентка 4-го курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, клініцистка ЮК «Pro bono» НаУОА Оксана Уколова.

«Я подала свою кандидатуру на цю посаду, бо ще з 1-го курсу долучилася до Ліги студентів Асоціації правників України. За ці чотири роки взяла участь у багатьох масштабних проєктах і водночас зрозуміла, як можу оптимізувати роботу спільноти. Сподіваюся, що з моєю командою зможемо втілити грандіозні задуми упродовж року, зокрема налагодити плідну міжнародну співпрацю»,

зазначила Оксана Уколова.

Вона додала, що спільнота Острозької академії не тільки привчає до відповідальності свідомого навчання, але й надихає прикладами успішних випускників.

«Я обирала навчальний заклад, звертаючи увагу не тільки на відсутність корупції, але й на високу студентську активність. Саме Острозький осередок Ліги студентів АПУ був і є досі одним із найбільших і найактивніших, що дало мені можливість відчути єдність спільноти й додаткову мотивацію працювати. Також гарною традицією було те, що студенти Острозької академії ставали координаторами Північноукраїнського регіону, це теж відповідальна посада. Сподіваюся, що ми будемо продовжувати розвивати правничу спільноту, зокрема у плідній співпраці з Острозькою академією»,

підсумувала Оксана Уколова.

Щиро вітаємо Оксану Уколову з цією перемогою і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!