Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти кафедри громадського здоровʼя та фізичного виховання взяли участь у заходах До Дня фізичної культури та спорту

08.09.2023

До Дня фізичної культури та спорту 8 вересня спеціалісти Острозького відділення державної установи «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» на чолі з Володимиром Півнем спільно зі студентами та викладачами кафедри громадського здоров'я та фізичного виховання Національного університету «Острозька академія» провели інтерактивні профілактичні заходи, зокрема вимірювання артеріального тиску, співбесіди про здоровий спосіб життя серед мешканців міста Острога та його гостей, а також вручали єврофлаєри «Кидай курити» й листівки «Знай ознаки інсульту».

Активну участь в організації та проведенні заходу взяли спеціалісти Острозького відділення Алла Бережна, Галина Гордєєва, Анна Кушнірук та студенти 1 і 2 курсу спеціальності «Громадське здоровʼя».

Мета такої ініціативи - профілактика неінфекційних захворювань, насамперед інсульту, промоція здорового способу життя й безпосередньо фізичної активності як важливої складової нашого здоров’я.