Делегація Острозької академії взяла участь у Міжнародному форумі «Facing the Future».

09.10.2023

6-7 жовтня в Києві відбувся міжнародний освітній форум «Facing the Future». Його в межах проєкту Reinforce UA організувала Бізнес-школа «МІМ», яка є партнером НаУОА. Від Національного університету «Острозька академія» участь у форумі взяла делегація в такому складі: Дмитро Шевчук, проректор із науково-педагогічної роботи; Едуард Балашов, помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу; Олександр Новоселецький, декан економічного факультету; Максим Карповець, директор ННІ соціально-гуманітарного менеджменту; Анатолій Худолій, завідувач кафедри англійської філології.

Спікерами форуму стали відомі у світі інтелектуали й експерти, які поділилися своїми знаннями й досвідом щодо можливості відбудови України після нашої перемоги.

Зокрема, перед аудиторією виступили:

• Андерс Індсет, один із найкращих мислителів за версією Thinkers50;
  • Крістіан Кетелс, професор Гарвардської школи бізнесу в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Майкла Портера;
  • Джон Моррісон, генеральний директор Інституту прав людини та бізнесу (IHRB);
  • Ґай Стендінґ, професор-дослідник Школи східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету;
  • Марк Зігель, президент і генеральний директор компанії M Siegel Associates LLC;
  • Меттью Сіменс, керівник з навчальної роботи бізнес-школи Інституту розвитку менеджементу (IMD, Лозанна);
  • Крістіан Саркар, співзасновник і редактор The Marketing Journal.

Форум став важливою платформою, де науковці, політики й бізнесмени мали можливість взяти участь у дискусіях нагальних потреб сьогодення та інновацій.

«Ми надзвичайно вдячні Голові Наглядової Ради Бізнес-школи МІМ та багаторічному меценату Острозької академії Віталію Гайдуку, а також усій команді бізнес-школи за запрошення представників нашого університету взяти участь у форумі. Питання, які порушували спікери, є надзвичайно важливими для сучасної України, розвитку української освіти, науки, бізнесу й повоєнної відбудови країни. Подібні форуми – це також нагода для налагодження співпраці з новими партнерами й започаткування нових проєктів. Зокрема, результатом візиту нашої делегації є домовленість із керівництвом Бізнес-школи МІМ про створення спільних освітніх програм, обмін досвідом щодо онлайн-навчання, залучення відомих експертів до викладання»,

зазначив Дмитро Шевчук, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА.

7 жовтня в межах програми форуму відбувся візит учасників форуму до м. Буча. Під час зустрічі з мером міста Анатолієм Федоруком, представниками міської ради, а також творцями проєкту U+, обговорили наслідки російської окупації, а також програми відбудови міста.