Про українську економіку в умовах війни розповіла Ольга Дем’янчук

07.06.2023

6 червня в межах проєкту Відкритого університету Острозької академії відбулася лекція на тему « Українська економіка в умовах війни: фіскальний сектор, монетарна, валютна та боргова політика». Спікерка Ольга Дем'янчук – докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА.

Модерував захід Дмитро Шевчук, доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА, координатор Відкритого університету Острозької академії.

Під час зустрічі Ольга Дем'янчук розповіла про макроекономічні тенденції розвитку економіки України в умовах війни; зміну принципів проведення монетарної політики на час повномасштабної війни; ОВДП – внутрішній борг тощо.

«Економічне зростання – найкращий спосіб позбутися високого боргового навантаження і найменш травматичний для країни. Завдяки проєктам відновлення та міжнародній допомозі в межах інтеграції до ЄС Україна зможе досягти економічного зростання, якщо виконає реформи», - підсумувала Ольга Дем’ячнук.