Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася зустріч із Тетяною Чіхрай

06.12.2023

У межах навчальної дисципліни «Вступ до літературознавства» студенти 1-го курсу ОП «Українська мова та література» 5 грудня зустрілися з Тетяною Чіхрай – випускницею спеціальності «Літературна творчість» НаУОА, менеджеркою з маркетингу ТМ «Добрик», координаторкою культурних подій «Книгарні Є» у Рівному.

Модерувала захід Олександра Вісич, заступниця завідувача кафедри української мови і літератури, докторка філологічних наук, професорка.

Під час зустрічі Тетяна Чіхрай розповіла про навчання на українській філології й поділилася цінним досвідом у роботі з авторами книг, розкриваючи основні аспекти ефективної комунікації, якісного читання книг і розуміння літературних процесів. 

«Для мене було важливо зазначити те, що поки студенти навчаються в університеті, то вони мають дуже хорошу можливість знайти себе. В Острозькій академії є всі ресурси для того, щоб студенти реалізувалися. Те, чим я почала займатися в університеті, стало справою мого життя»,

зауважила Тетяна Чіхрай.

Враженнями від зустрічі поділилися студентки групи УФ-11 Амалія Мельничук і Соломія Загоруйко.

«Для мене було неймовірно цікаво поспілкуватися з людиною, яка закінчила Острозьку академію»,

зазначила Амалія Мельничук.

«Укотре переконалися, що філологічна освіта й подібні їй завжди будуть актуальні і що наша професія дає дуже багато можливостей для реалізації й працевлаштування. Цікаво було послухати про студентство Тетяни і шлях її кар'єрного росту, перешкоди й виклики, і як вона їх долала»,

підсумувала Соломія Загоруйко.