Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії обговорили роль студентського самоврядування в освітньому процесі

04.12.2023

Наприкінці І семестру 2023-2024 н. р. на факультетах/інститутах НаУОА відбулися вибори до студентських рад. З новообраними представниками студентського самоврядування від факультетів, інститутів Острозької академії 4 грудня поспілкувалася заступниця ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти Катерина Якуніна. 

Під час зустрічі обговорили участь студентів у старостатах, радах факультетів й інститутів, стипендіальних комісіях, комісії з питань якості освіти, вченої ради університету і їх роль у прийнятті управлінських рішень на різних рівнях.

Представники студентського самоврядування звернули увагу на важливість дотримання Кодексу академічної доброчесності й на постійний моніторинг якості освітнього середовища НаУОА.