Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії розпочався курс «Резилієнс в освіті: українсько-словацько-польсько-чеський досвід»

06 September 2023

4 вересня для студентів Національного університету «Острозька академія» розпочалося викладання навчального курсу «Резилієнс в освіті: українсько-словацько-польсько-чеський досвід».

Спікеркою лекції була Галина Гандзілевська – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки НаУОА, гарантка освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови», керівниця проєкту зі сторони Острозької академії. 

Галина Гандзілевська офіційно відкрила курс і презентувала основні аспекти резилієнс-підходу у сфері освіти, психологічного імунітету і стійкості вчителів.

Курс складається з 96 академічних годин, упродовж яких професори, викладачі і спеціалісти із психології читатимуть лекції, ділитимуться своїми думками з різних тем, зокрема міжнародним досвідом.

До викладання курсу залучені представники таких закладів вищої освіти:

  • Національний університет «Острозька академія»; 
  • Жилінський університет (Словаччина);
  • Палацький Університет Оломоуц (Чехія); 
  • Університет у Бєльсько-Бяла (Республіка Польща). 

Більше про проєкт можна дізнатися за покликанням: https://resiliencev4.oa.edu.ua/news/2023/04-09-01

До слова, навчальний курс проводиться в межах грантового проєкту «Резилієнтний підхід у підготовці майбутніх вчителів в Україні та країнах Вишеградської четвірки» (Resilience approach in cross-cultural training of future teachers in Ukraine and V4 countries), який реалізується Національним університетом «Острозька академія» за підтримки Вишеградського фонду.