Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Про успішний освітній процес розповіла Марія Матвійчук

05.10.2023

2 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося п’яте заняття викладачів за програмою навчального модуля «Студії зі стратегування якості освіти ЗВО: від парадигми до практики». Спікерка онлайн-зустрічі: Марія Матвійчук, докторка філософії в галузі права, доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін імені Василя Попелюшка. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

Марія Матвійчук презентувала тему «Чому успішний освітній процес повинен бути публічним». Спікерка розповіла про Стандарти і рекомендації щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти, які ухвалили на Міністерській конференції у Єревані 14-15 травня 2015 року.

Зокрема Марія Матвійчук закцентувала увагу на:

  • зарахуванні, навчанні, визнанні кваліфікацій і сертифікації студентів;
  • викладацькому складові;
  • управлінні інформацією;
  • публічній інформації;
  • втіленні процесів.

Наприкінці зустрічі спікерка зазначила про «Доповідь про якість вищої освіти в Україні, її відповідність завданням сталого інноваційного розвитку суспільства у 2022 році».

 

Читайте також: