Студентки економічного факультету упродовж семестру навчатимуться в Академії прикладних наук у Познані

02.03.2023

Острозька академія має укладені угоди з низкою університетів Республіки Польща, які передбачають можливість семестрового обміну студентів. Зокрема студентки економічного факультету, другого й третього курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Анна Прокопчук й Ірина Меснікович упродовж одного семестру беруть участь в обмінній програмі на навчання за програмою міжнародної академічної мобільності до Академії прикладних наук у Познані.

«Саме завдяки Острозькій академії вдалося реалізувати цю можливість. Нам дуже подобається програма й навчання в університеті. Участь у програмі відкриває масу нових знайомств, вражень, можливостей. Це не тільки навчання, це набагато більше»,

зазначають студентки.

У перший день навчання студенти мали зустріч із ректором Академії прикладних наук Гжегожом Конєчжним і деканесою академії Магдаленою Горською.

Основними завданнями відрядження є формування фахових компетентностей у сфері фінансів, банківської справи та страхування, покращення рівня володіння іноземними мовами й вивчення предметів за європейськими стандартами.

Також у програмі обміну беруть участь студенти й інших ЗВО України.