Онлайн-конкурс учнівського аналітичного есе в сфері «Громадського здоров’я»

02.02.2023

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конкурсі учнівського аналітичного есе в сфері «Громадського здоров’я»

Тема есе: «Громадське здоров’я: моє розуміння»

Мета проведення конкурсу – активізація самостійної дослідницької роботи школярів у сфері громадського здоров’я, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнів та їх професійної орієнтації на спеціальність «Громадське здоров’я».

Організація та проведення конкурсу:

• Конкурс проводиться в три етапи:
  • Підготовчий етап: подання заявок та конкурсних есе: з 06 лютого по 16 квітня 2023 р.
  • Відбірковий етап: рецензування та відбір кращих есе: з 17 по 23 квітня 2023 року.
  • Фінальний етап: підведення підсумків та нагородження учасників: 25 квітня 2023 р.
  • Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку (Додаток 1).
  • Подати есе обсягом до 4 сторінок.
  • Для проведення конкурсного відбору, визначення переможців Конкурсу створюється комісія з викладачів кафедри громадcького здоров’я та фізичного виховання Національного університету «Острозька академія».

Прийом конкурсних робіт та заявок здійснюється за електронною адресою kafedra.hz@oa.edu.ua

Додаткова інформація за телефонами:

• (096) 222-48-83 (контактна особа – Кулеша Наталія Петрівна);
  • (068) 963-51-31 (контактна особа – Гущук Ігор Віталійович).