Тримати тил і перемагати!

01.07.2022

Острозька академія не зупиняється підтримувати українських захисників у воєнний час.

30 червня НаУОА організував передачу благодійної гуманітарної допомоги для військових 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Для підтримки бойового духу друзям-військовим 30-ї бригади символічно приготували 30 відерець меду від освітянської пасіки Острозької академії.

Волонтерський центр НаУОА також передав іншу допомогу нашим захисникам необхідними продуктами харчування (солодощі, печиво, варення, чай, кава, крупи, консерви, їжа швидкого приготування тощо), питною й солодкою водою, засобами гігієни (вологі серветки, зубні щітки, зубні пасти, мило тощо), господарськими товарами, медичними засобами.

Передана допомога – результат спільної ініціативи, яку організовує Острозька академія разом із місцевими підприємцями, громадами й волонтерами.

Волонтерський центр НаУОА висловлює щиру подяку міжнародним донорам, приватним підприємцям Олішевському Олександру, Пасєці Світлані, Ярошику Олегу, громаді Оженинського старостинського округу, колективу факультету романо-германських мов, а також студентам і колективу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки НаУОА, які долучились до спільної ініціативи щодо підтримки військових України.

Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти України. Упевнені, ваш внесок позитивно вплине на бойову готовність і морально-психологічний стан нашого народу.

Разом ми сильні!

До слова, Острозька академія прихистила й продовжує постійно підтримувати психологічною, гуманітарною допомогою (засоби гігієни, продукти харчування) внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають в гуртожитках університету.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!