Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбувся вебінар «Вступ-2022 за спеціальними умовами»

28 липня 2022

28 липня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся онлайн-вебінар «Вступ-2022 за спеціальними умовами». Спікерка – Тетяна Лотиш, викладачка кафедри цивільно-правових дисциплін, юрисконсульт НаУОА.

Під час зустрічі спікерка розповіла про пільги і квоти, їхні відмінності, механізм вступу за спеціальними умовами, те, що робити абітурієнтам, якщо вони мають квоту чи пільгу.

«Вебінар орієнтований на ті категорії вступників, які користуються спеціальними умовами під час вступу в заклади освіти. Це, звісно, не така значна кількість осіб, але тим не менше, це саме ті особи, які потребують додаткового інформування й роз'яснення. Часто бувають ситуації, коли особа не знає, що вона належить до категорій, які мають право на пільговий вступ, наприклад, квота-1, квота-2, вступ за індивідуальною усною співбесідою, переведення на вакантні місця державного замовлення тощо. Також на практиці є чимало випадків, коли звертаються без потрібних документів, наприклад, дитині учасника бойових дій для підтвердження спеціальних умов вступу недостатньо лише батькового посвідчення, потрібне ще власне свідоцтво про народження. Таких нюансів є чимало, і для того, щоб абітурієнтам було легше орієнтуватися й реалізовувати свої права, було проведено такий вебінар»,

зауважила Тетяна Лотиш.

Спікерка наголосила, що не подані своєчасно документи унеможливлюють реалізацію спеціальних умов участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти.

Пільговий вступ 2022 (презентація)

Звертайтеся до нас:

  • 0960266880 – Консультаційний центр для абітурієнтів;
  • 0975537410 – Приймальна комісія НаУ «Острозька академія»;
  • 0968994887sofiia.loziuk@oa.edu.ua – Лозюк Софія Андріївна, керівник профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»;
  • vstup@oa.edu.ua – електронна скринька Приймальної комісії.

Корисні ресурси для абітурієнтів: