Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Острозької академії отримуватимуть стипендії Острозького міського голови

29 September 2022

27 вересня на засіданні експертної комісії Острозької міської ради було визначено кандидатів на призначення іменних стипендій Острозького міського голови для студентів Національного університету «Острозька академія».

Із 15 кандидатів-студентів Острозької академії обрали чотирьох студентів, які з 01 жовтня 2022 року до 30 вересня 2023 року отримуватимуть стипендію в розмірі 1000 гривень щомісячно.

Стипендіатами стали:

  • Валерія Корнійчук – студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту;
  • Орест Мацієвський – студент 3 курсу факультету романо-германських мов;
  • Максим Павлунь – студент 3 курсу Навчально-наукового інституту імені І. Малиновського;
  • Андрій Ягодка – студент 3 курсу економічного факультету.

"Насамперед хочу подякувати за таку можливість. Насправді, це було неочікувано для мене. Дуже приємно, коли твої старання помічають і роблять внесок у майбутнє. Запевняю, що й надалі вдосконалюватимуся й працюватиму на благо академії",

каже Валерія Корнійчук.

"Для мене ця стипендія є додатковою мотивацією розвиватися й надалі. Це показує, що досягнення і старання не залишаються непоміченими, а навпаки, люди їх бачать і цінують. Дуже радий, що моя альма-матер і моє рідне місто не лише підтримують молодь у розвитку, а й заохочують працювати на благо свого оточення і своєї країни. Безумовно, це чудова ініціатива нашої громади, яка заохочує молодь навчатися у своєму місті",

зазначає Орест Мацієвський.

"На мою думку, бути студентом Національного університету "Острозька академія" - це гордість для майбутнього юриста. Моє завдання як спудея збирати крихти неоціненного досвіду для перспективної платформи розвитку. Я вважаю, що стипендія стала ще однією дорогоцінною можливістю задуматись, що будь-які починання, наполеглива праця й досягнення не є просто словами, а є криптонітом для наступних звершень на благо мирної України",

зауважує Максим Павлунь.

До слова, стипендії призначають у рамках виконання Програми роботи з обдарованою молоддю Острозької громади на 2022-2025 роки. Основна мета – це підтримка обдарованої молоді, створення умов для виховання інтелектуальної й творчої еліти громади. Іменні стипендії повинні стимулювати молодь досягати високих результатів у навчанні, творчих здобутків – у науково-дослідницькій діяльності.

Отримують стипендії Острозького міського голови випускники закладів загальної середньої освіти Острозької міської територіальної громади, які мають високі досягнення в навчанні, активну громадську й патріотичну позицію і стали студентами Національного університету «Острозька академія».