Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відбулася зустріч першокурсників із Братством спудеїв

28 вересня 2022

27 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася онлайн-зустріч студентів першого курсу з Братством спудеїв.

Братство спудеїв – це орган студентського самоврядування НаУОА, що реалізовує функції управління університетом, факультетом/інститутом, академічною групою, студмістечком, гуртожитком, яка здійснюється студентами й аспірантами університету.

Основна мета Братства спудеїв – забезпечення захисту прав й інтересів студентів, участь студентства в управлінні навчальним закладом, а також надання йому можливості для творчого та інтелектуального розвитку.

«Метою зустрічі було познайомити першокурсників із Братством спудеїв, нашою колегією, парламентом; розповісти про механізм організації традиційних заходів, підрозділи Братства тощо. Також ми прагнули детальніше ознайомити першокурсників із студентським життям в Острозькій академії, нашими внутрішніми академічними правилами»,

зазначила Голова Братства спудеїв Лілія Павленко.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 1 курсу факультету романо-германських мов Анастасія Печоріна:

«Зустріч була надзвичайно цікавою. Дізналася багато корисної інформації про студентське самоврядування й загалом про діяльність Братства спудеїв. Приємно, що в Острозькій академії відбуваються подібні заходи, під час яких студентів знайомлять з університетом, його підрозділами, студентським життям загалом».

До слова, запрошуємо студентів першого курсу стати волонтерами Братства спудеїв. Стежте за сторінками Братства спудеїв у соціальних мережах: