Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Острозької академії склали Військову присягу в Національній академії СБУ

01 серпня 2022

26 липня в Національній академії Служби безпеки України відбулось урочисте складання військової присяги на вірність Українському народові. 90 синів і дочок з різних куточків України поповнили лави військовослужбовців та заприсягнулися стояти пліч-о-пліч, обороняючи Батьківщину.

Серед випускників були і студенти Національного університету «Острозька академія», які відзначились своєю організованістю й сумлінним ставленням до обраного фаху. Студенти спеціальностей 256 Національна безпека та 081 Право НаУОА мали змогу проходити навчання на військовій кафедрі Національної академії СБУ за напрямом «Організація та ведення інформаційної боротьби». 

Процес навчання відбувався дистанційно, але це не завадило студентам відчути всі нотки військової служби. Неодноразові виїзди на полігон і постійні настанови викладачів виховали у випускників справжній дух патріотизму й невимовне бажання служити Українському народові.

На закінчення прийняття офіцерського звання до випускників із привітанням звернувся полковник Мацюк. Він побажав, щоб це звання стало лише початком кар’єрної сходинки, яке стимулюватиме до постійного розвитку й наполегливої праці.