Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

До уваги населення

26 February 2022

За ініціативи ФОП Олександра Володимировича Гречанюка, випускника нашого університету, на території Національного університету “Острозька академія” (Їдальня на території студентського містечка) організовано безкоштовне харчування для добровольців територіальної громади, оборонців блокпостів та переселенців. Підприємство працює з 9.00 по 20.00.

Уся академічна спільнота щиро вдячна за таку ініціативу та закликає усіх підприємців нашого краю долучитися до таких заходів, адже зараз, у такий нелегкий час, кожний українець може допомогти.