Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Консультаційний центр для абітурієнтів

25 липня 2022

До уваги абітурієнтів! З 25 липня 2022 року свою роботу в офлайн та онлайн форматах розпочав Консультаційний центр для абітурієнтів Приймальної комісії Національного університету «Острозька академія».

Ми консультуємо щодо особливостей Вступу–2022, допомагаємо з реєстрацією електронних кабінетів вступника, вибором освітньо-професійних програм та виставленням пріоритетів, а також розповідаємо про переваги Острозької академії на ринку освітніх послуг, проводимо екскурсію закладом.

В офлайн-форматі працюємо в 2 авдиторії головного корпусу Національного університету «Острозька академія» за адресою м. Острог, вул. Семінарська, 2.

Консультуємо абітурієнтів з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 год., в суботу та неділю – з 10:00 до 14:00 год.

Також ми з радістю відповідаємо на запитання в телефонному форматі, месенджерах соціальних мереж, на сайті Абітурієнт ОА та електронній скриньці. 

Дорогі абітурієнти! Обирайте найзручніший канал комунікації саме для вас:

  • 0960266880 – Консультаційний центр для абітурієнтів;
  • 0975537410 – Приймальна комісія НаУ «Острозька академія»;
  • 0968994887sofiia.loziuk@oa.edu.ua – Лозюк Софія Андріївна, керівник профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»;
  • vstup@oa.edu.ua – електронна скринька Приймальної комісії.

Корисні ресурси для абітурієнтів:

Зробімо Вступну кампанію 2022 успішною разом!

Національний університет «Острозька академія» – університет реалізації мрій чекає саме на вас!