Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Протидія гібридній агресії РФ зусиллями освітян: викладачі НаУ «ОА» в рамках проекту WARN взяли участь у освітньому Форумі патріотичного єднання «Україна єдина»

24 February 2022

24 лютого 2022 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Форум патріотичного єднання «Україна єдина». Тема зустрічі «Консолідація зусиль освітянської спільноти та громадськості Рівненщини в умовах викликів сучасності». 

До заходу долучилися доценти кафедри національної безпеки і політології Національного університету «Острозька академія» Санжаревський О.І., кандидат історичних наук, і Жовтенко Т.Г., кандидат політичних наук.

Разом з провідними представниками освітянської спільноти Рівненської області обговорили актуальні виклики та гібридні загрози, які постали перед українською державою, суспільством і освітянами.

Увазі учасників були представлені матеріали і напрацювання кафедри національної безпеки і політології НаУ «ОА» в ході реалізації міжнародного проекту WARN. Також відбулося активне обговорення подальших спільних заходів в рамках реалізації проекту та співпраці двох установ у подоланні гібридних загроз та зміцненні безпеки і стійкості українського суспільства та освітянського середовища.