Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції

24.01.2022

Кафедра англійської філології факультету романо-германських мов запрошує до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації». Конференція відбудеться 24 березня 2022 року.

До участі в конференції запрошуються студенти та аспіранти.

Тематика секційних засідань:

1. Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.
  2. Комунікативна лінгвістика.
  3. Новітні технології викладання іноземних мов.
  4. Когнітивна лінгвістика.
  5. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
  6. Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 15 хв).
  2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  3. Участь у конференції без доповіді.
  4. Публікація статті.

Для участі у конференції просимо надіслати до 28 лютого 2022 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua

Інформаційний лист.pdf