Запрошуємо на XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування-2022»

23.03.2022

У Національному університеті «Острозька академія» 26-27 березня проходитиме XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування-2022». Основною метою є привернення уваги українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який читає предмети духовно-морального спрямування, сприяння їхньому професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

До участі організатори запрошують вихователів дошкільних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів професійно-технічних і закладів вищої освіти України, які читають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство», «Історія релігії», «Філософія релігії», «Психологія релігії» тощо, або цікавляться проблемами духовно-морального виховання дітей й молоді. Запрошуються також вчителі загальноосвітніх шкіл України з основ наук, які інтегрували предмети духовно-морального спрямування у свої предмети.

Умови участі:

• проходження письмового тесту на знання Святого Письма під час конкурсу;
  • демонстрація фрагменту уроку духовно-морального спрямування для певного класу має на меті врахування загальної теми конкурсу «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мт. 5:9). Час для виступу – до 10 хвилин;
  • електронний варіант заявки на участь у конкурсі необхідно подати разом із конспектом (заняття / урок / практичне заняття) – в одному документі в електронному вигляді на пошту teachers.fest@oa.edu.ua.

Призери фестивалю будуть нагороджені дипломами переможців (І, ІІ та ІІІ місце). Усі учасники отримають грамоти в різних номінаціях.

Довідки за тел. 098 263 69 17 (Бєляєв Нікіта).

Додаткові запитання можна надсилати за адресою: teachers.fest@oa.edu.ua