Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Здобутки Національного університету «Острозька академія» за проектом WARN презентовано у Рівненській Академії Патрульної поліції

23 лютого 2022

Слухачі разом з викладачами Рівненської Академії Патрульної поліції мали змогу вчергове послухати лекцію від Тараса Жовтенка - кандидата політичних наук, доцента кафедри національної безпеки та політології НаУ "Острозька академія". Розмовляли на тему гібридної війни Російської Федерації проти України, розглянули питання дезінформаційних компаній та важливість критичного мислення. 

Окрему увагу аудиторії привернув хід реалізації в НаУ «ОА» міжнародного проекту WARN, матеріали якого були використані у підготовці лекції, презентовані й обговорені зі слухачами.

"Росія використовує інформаційне середовище для розпалу хаосу, наповнюючи його фейками та різним сміттям. Це все відбувається для того, аби ввести людей людей в стан стресу та розгубленості та розмити стандартну картину світу. У такому середовищі дуже легко маніпулювати фактами та підлаштовувати їх під різні цільові аудиторії. Це все є гібридним інструментарієм інформаційної війни. Своєю чергою, ми маємо володіти навичками критичного мислення та застосовувати їх у своєму інформаційному просторі."

На це, зокрема, і націлений проект WARN, головною метою якого є синхронізація наукової й прикладної активності у протидії гібридним загрозам представників провідних українських ВНЗ з їх колегами з країн ЄС та НАТО.