Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія вдруге передала допомогу деокупованому селищу Старий Салтів на Харківщині

22.12.2022

22 грудня в межах проєкту «Разом» Культурного десанту Національний університет «Острозька академія» передав гуманітарну допомогу для жителів деокупованого селища Старий Салтів на Харківщині. Зокрема це генератор, книги, ковдри, дитяче взуття, теплий дитячий одяг, печиво, новорічні подарунки, солодощі, консервація, іграшки, медицина, гігієнічні набори.

До збору допомоги долучилася вся академічна спільнота Острозької академії: не тільки студенти й викладачі, але й працівники різних структурних підрозділів закладу.

Надзвичайно приємно, що цього разу до акції «Разом» долучилася й Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк, яка передала дітям Старого Салтова багато літератури: «Знай Наших» Юрія Журавля, «Дитячий кобзар» і різдвяні історії від «Видавництва Старого Лева».

Висловлюємо щиру подяку за допомогу й парафіянам студентсько-викладацького храму Преподобного Федора Острозького, Олегу Ярошику, Оженинській громадській організації «Допомагай сьогодні», сільськогосподарському приватному підприємству «Розваське» на чолі з його керівником Петром Ягодкою, громаді Римо-католицького костелу, а також усім, хто підтримує жителів Старого Салтова.

До слова, Острозька академія з перших днів долучилася до реалізації проєкту Культурного десанту «Разом», мета якого – залучення людей із Центру й Заходу України для допомоги жителям деокупованих міст.

 

Читайте також: