Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Конкурс на отримання стипендії Erasmus+ для навчання в Академії ім. Якуба з Парадижу у Гожуві Вєлькопольському

22 листопада 2022

Академія ім. Якуба з Парадижу у Гожуві Вєлькопольському та Національний університет «Острозька академія» оголошують конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в рамках Key Action 171 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами у другому семестрі 2022-2023 н.р. (лютий 2022-липень 2023).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських і магістерських програм НУОА, які відповідають таким вимогам:

  • Рівень володіння польською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача польсьської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 83 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі за посиланням https://www.oa.edu.ua/ua/foreign/erasmus/#student_rules «Конкурсні оголошення для студентів НаУОА»).

Важливо! У програмі можуть взяти участь студенти НУОА, які вивчають філологію, міжнародні відносини, національну безпеку, психологію, політологію, гуманітарні та соціальні науки, право, економіку або суміжні з ним дисципліни.

Кінцевий термін подання повного пакету документів до Відділу міжнародних зв’язків НУОА: 08.12.2022 р.

Документи можна подати у друкованій форми безпосередньо до ВМЗ НУОА або надіслати нам скановані версії документів на електронну адресу dir@oa.edu.ua

Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься і автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.