Кафедра філософії та культурного менеджменту організовує серію онлайн-консультацій для абітурієнтів

22.06.2022

Для надання інформаційної підтримки абітурієнтам Національного університету «Острозька академія» кафедра філософії та культурного менеджменту НаУОА оголошує серію онлайн-консультацій.

24 червня відбудеться перша зустріч за темою «Освітні програми» де можна дізнатися про особливості освітніх програм першого (бакалаврського) та другого магістерських рівнів вищої освіти, що діють кафедрі.

1 липня запрошуємо на зустріч «Все про умови вступу», де будуть обговорені актуальні вимоги й пакет документів для вступників бакалаврату й магістратури, терміни вступної кампанії й специфічні умови вступу через військовий стан в країні.

8 липня відбудеться захід «Чому тобі варто обрати освітні програми кафедри філософії та культурного менеджменту?», де буде можливість поспілкуватися зі стейкхолдерами, які розкажуть про запити ринку праці й зорієнтують вступників у їх кар'єрних перспективах в обраному секторі.

Консультації відбуватимуться на платформі Google Meet. Початок о 16:00. Покликання на відеодзвінок: https://meet.google.com/abi-xcnw-yju

Долучайтеся! Буде цікаво й корисно!