Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2022

Щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні з метою «всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу», які загинули під час Другої світової війни. Тоді Україна зазнала найбільших втрат серед усіх країн світу.

З 2014 року розпочалася російська збройна агресія на Донбасі. Уже відтоді на Сході гинули, були пораненими й травмованими українці. Повномасштабна війна росії проти України 2022 року вже забрала життя десятків тисяч мирних мешканців – дітей, жінок, літніх людей. Проте нова повномасштабна російська агресія, як і Друга світова війна показали, що українці – це сильна духом нація, яка готова захищати свою землю від ворога.

Наслідки російської агресії в Україні весь світ пам’ятатиме ще упродовж століть. Ми ніколи не пробачимо смерті мирних мешканців і наших військових, які загинули тоді й гинуть тепер. Ми сподіваємося, що війна незабаром закінчиться й усе буде Україна!