В НаУОА провели тренінг для ветеранського середовища про вирішення конфліктів

22.02.2022

У вівторок, 22 лютого відбулося заняття в рамках сертифікатної програми «Соціальне менеджерство у середовищі ветеранів». Лекторка Марія Петрушкевич, докторка філософських наук, доцентка, завідувачка кафедри філософії та культурного менеджменту НаУОА провела майстер-клас «Як успішно регулювати конфлікти».

Майстер-клас був структурований таким чином, щоб аудиторія зрозуміла основні способі тлумачення конфлікту, розглянула структурні елементи конфлікту, осмислила розгортання конфлікту в часі. Особлива увага була приділена психологічним змінам у конфлікті. Під час заходу обговорювалися способи поведінки та успішні стратегії регулювання конфліктів, аналізувалися конкретні кейси конфліктних ситуацій. Слухачів, які працюють з різними категоріями людей, майстер-клас зорієнтував на вміння уникати та регулювати конфліктні ситуації.

«Острозька академія започаткувала дуже важливу справу – надавати знання та практичні вміння державним службовцям та волонтерам, що займаються менеджерською роботою у середовищі ветеранів. Люди, які мають травматичний досвід, пов'язаний із військовими діями та фізичною небезпекою, заслуговують на бережливе та емпатійне ставлення. Тут особливо актуальними є знання із психології та конфліктології»,

зазначила Марія Петрушкевич, докторка філософських наук, доцентка, завідувачка кафедри філософії та культурного менеджменту НаУОА

«Проект “Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів” надзвичайно актуальний сьогодні, особливо в часи посилення російської агресії щодо України. Цим проектом ми намагаємося підтримати ветеранів, волонтерів та соціальні служби, які працюють із ветеранами. Крім того, цей проект спрямований на посилення стресостійкості громад, що, без сумніву, сприяє налагодження системи національної безпеки на місцях»,

зазначив Дмитро Шевчук, проректор з науково-педагогічної роботи НаУОА.

Презентація.pdf