Викладачі Острозької академії навчаються політичної грамотності у Школі освітніх інновацій

22.11.2022

21 листопада в Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося перше заняття викладачів за програмою навчального модуля «Політична грамотність». Спікерка онлайн-зустрічі: Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, старша викладачка кафедри національної безпеки та політології. Модерувала захід Зоя Столяр, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри української мови і літератури.

Наталія Малиновська розпочала цикл занять із теми «Територіальна громада: хто, ким та як здійснює управління».

Зокрема спікерка розповіла про те:

• що таке громада;
  • чим відрізняються громадські активісти від місцевих депутатів;
  • хто має найбільше повноважень у громаді;
  • чим відрізняються державні чиновники від службовців органів місцевого самоврядування;
  • хто і яке фінансування отримує в громаді з представників органів місцевого самоврядування;
  • як культура впливає на громаду;
  • як формується поведінка в громаді і як сформувати свою культуру в громаді;
  • наскільки важлива культура для життя громади.

«Дякую за запрошення й можливість поділитися своїми знаннями й досвідом. Сподіваюся, що цей цикл лекцій допоможе вам більше структурувати ті знання, які вже у вас є; мати більше можливостей брати участь у житті своїх громад і бути корисними саме як громадяни. Адже це особливо актуально сьогодні»,

зазначила Наталія Малиновська.