21 листопада – День Гідності та Свободи!

Шановні викладачі і співробітники, дорогі студенти!

21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Сьогодні вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції й Революції Гідності, які мають надзвичайне значення для реалізації європейського шляху розвитку України.

Патріотизм і відвага, єдність, віра в перемогу – це запорука захисту демократичних цінностей, національних інтересів України на її шляху до євроінтеграції.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні й усім захисникам, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність нашої держави у війні з агресором.

Пам’ятаймо про все, що відбувалося в ті часи й відбувається зараз, пам'ятаймо всіх наших героїв!

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро бажаємо учасникам національно-визвольної боротьби; усім, хто виборов перемогу Революції Гідності й зараз продовжує захищати Україну від ворога, миру й такої очікуваної перемоги! Усе буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!