Запрошуємо абітурієнтів взяти участь у Літній бізнес-школі Острозької академії

21.06.2022

З метою популяризації фінансової й облікової грамотності у веденні бізнесу серед молоді як шляху до особистої реалізації професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, обліку і аудиту запрошує випускників 10-11-их класів закладів загальної середньої освіти України до активної участі в безкоштовній Літній бізнес-школі Національного університету «Острозька академія»!

Дорогі абітурієнти! Разом із викладачами ви поринете у світ фінансів та обліку, спробуєте свої сили у створенні бізнес-ідеї та її презентації.

Долучайтеся. Буде цікаво й практично!

Кожен учасник отримає сертифікат, який буде суттєвою перевагою під час вступу на контракту форму здобуття вищої освіти на економічні спеціальності й підвищить якість мотиваційного листа.

Програма Літньої бізнес-школи НаУОА

Дата та час проведення Тема тренінгів Викладач
27 червня о 16:00 Підприємництво, його організація та функціонування. проф. Кривицька О.Р.
27 червня о 17:00 Підприємництво: оподаткування та облік. проф. Мамонтова Н.А.
28 червня о 16:00 Підприємництво: від бізнес-ідеї до її реалізації. доц. Шулик Ю.В.
28 червня о 17:00 Презентація бізнес-ідеї в підприємництві. доц. Шулик Ю.В.
29 червня о 16:00 Життєвий цикл бізнес-ідеї у контексті антикризового управління. доц. Харчук Ю.Ю.
29 червня о 17:00 Ризик-менеджмент у підприємництві. доц. Харчук Ю.Ю.
30 червня о 16:00 Фінансова подушка та резерви домогосподарства. доц. Дем’янчук О.І.
30 червня о 17:00 Інвестиції та заощадження. проф. Мамонтова Н.А
01 липня о 16:00 Накопичувальне страхування – розумна інвестиція для розважливих. проф. Кривицька О.Р.
01 липня о 17:00 Досягнення фінансових цілей та фактори успіху на шляху їх досягнення. доц. Дем’янчук О.І.

Чекаємо вас! Реєстрація обов’язкова за покликанням.

Детальніше про освітні програми економічного факультету на сайті Абітурієнт ОА:

Національний університет «Острозька академія» – якісна вища освіта крізь досвід століть!

Бажаємо успіхів! Разом наближаємо перемогу на освітньому й інтелектуальному фронтах!