Запрошуємо науковців університету взяти участь у конкурсі наукових проєктів на здобуття гранту Острозької академії

21.06.2022

В Острозькій академії триває четвертий конкурс наукових проєктів на здобуття гранту НаУОА, який започаткований з метою стимулювання проведення фундаментальних і прикладних досліджень в університеті.

Участь у конкурсі можуть взяти науково-педагогічні, наукові працівники, докторанти, аспіранти, студенти Острозької академії.

Заявки на участь проєктів можуть бути індивідуальні й колективні. Одна особа може подати одну індивідуальну заявку та/або бути керівником чи членом однієї науково-дослідної групи, яка подає колективну заявку.

Автором індивідуальної заявки може бути винятково науковий або науково-педагогічний працівник, основним місцем роботи якого є НаУОА, або студент, аспірант, докторант НаУОА.

У випадку подання колективного проєкту до групи наукових та/або науково- педагогічних працівників, які працюватимуть над реалізацією проєкту, можуть бути залучені особи, які працюють в інших підприємствах, установах, організаціях чи закладах освіти. Однак керівництво цим проєктом може здійснювати тільки науковий або науково-педагогічний працівник, основним місцем роботи якого є НаУОА.

Критеріями оцінки поданих на конкурс наукових проєктів є: актуальність проблематики; оригінальність наукової ідеї; наукова новизна й практична значущість очікуваних результатів; наукова кваліфікація, досвід і досягнення заявника (у випадку індивідуального проєкту), керівника і членів дослідницької групи (у випадку колективного проєкту); збалансованість видатків, передбачених бюджетом наукового проекту; інтернаціоналізація результатів, їх представлення у вигляді публікацій (зокрема в наукових виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та/або Web of Science); значущість реалізації проєкту для розвитку наукового потенціалу НаУОА.

Заявки на участь у конкурсі потрібно подавати в паперовій формі проректорові з науково-педагогічної роботи згідно з формою, а електронний варіант надсилати на адресу nauka@oa.edu.ua

Подачу проєктів продовжено до 15 вересня 2022 року.

Більше інформації за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1Cj5NrurNG31QrLLH0mUS-4d6ZFc0zkSk/view