Запрошуємо на дистанційний день відкритих дверей факультету романо-германських мов

21.02.2022

Дистанційний день відкритих дверей на факультеті романо-германських мов відбудеться 24 лютого. Під час заходу Ви матимете змогу відвідати онлайн заняття й поспілкуватися зі студентами та викладачами, які розкажуть про особливості навчального процесу на факультеті романо-германських мов, а також про освітні програми й дозвілля студентів.

Програма заходу:

• 8:25 – 8:55 – реєстрація учасників (google meet; кодове слово VDRGL)
  • 09:00 – 10:20 – відвідування практичних занять на факультеті РГМ (zoom, Google meet)
  • 10:20 – 11:00 – спілкування зі студентами та представниками факультету
  • 11:00 – 12:00 – онлайн екскурсія навчальними корпусами і Музеєм історії НаУОА

Ви можете попередньо зареєструватися й подати заявку на електронну адресу: kafedra.ell@oa.edu.ua до 16:00 год. 23 лютого 2022 року.

Контактна особа: Корольова Марія Віталіївна (тел. +380980042615)