Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Презентація стипендіальної програми британського уряду Chevening

19 вересня 2022

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Відділ міжнародних зв'язків запрошує долучитися до онлайн-презентації програми Chevening, що дозволяє отримати повне фінансування на освіту у Великій Британії.

Крім того, спільно з офіційним представником програми Chevening в Україні Юлією Кондрушенко поговоримо про секрети подачі й написання успішних есе, мотиваційних листів.

Онлайн-презентація відбудеться 22 вересня (четвер) 2022 р. о 16:00 на платформі Google Meet (покликання на зустріч: https://meet.google.com/pwg-hfmg-uab).

Також просимо заповнити реєстраційну форму для участі у зустрічі.

Стипендія Chevening покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу, а також різноманітні можливості для випускників (в Україні випускників стипендії вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000!).

Вік і спеціальності кандидатів не обмежуються.

Вимоги для участі прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються) й чіткого бачення кар’єрного розвитку після навчання.

Більш детальну інформацію про програму ви можете знайти на сайті програми.

До зустрічі!