Оголошено результати Всеукраїнської інтернет-олімпіади з міжнародних відносин для школярів!

18.05.2022

Кафедра міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» підбила підсумки Всеукраїнської інтернет-олімпіади з міжнародних відносин для школярів, яка проходила 10-13 травня 2022 року.

Журі визначило 8 переможців, яких нагородили дипломами І-ІV ступенів (Зубачик Тарас, Могиляк Соломія, Євпат Христина, Паюл Єлизавета, Стецишин Вікторія, Негреску Леда, Світлична Еліна, Кілб Корнелія). Це школярі таких навчальних закладів: Ліцею № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради, Гощанського академічного ліцею, Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, КЗОСЗШ №8, Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Дякуємо всім учасникам за участь в олімпіаді! Вітаємо переможців! Приємно, що галузь міжнародних відносин викликає такий великий інтерес серед шкільної молоді.

Будемо раді бачити вас студентами бакалаврської освітньої програми «Міжнародні відносини» у Національному університеті «Острозька академія»!

Тетяна Сидорук,
завідувач кафедри міжнародних відносин,