Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентів Острозької академії запрошують долучитися до #РодовідСтипендії

18.01.2022

#РодовідСтипендія полягає у повній оплаті магістерських курсів для особливо обдарованих студентів у найкращих ЗВО України. #РодовідСтипендія також реалізується в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (програма для аспірантів), Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського, а також Одеському національну політехнічному університеті.

Відео: #РодовідСтипендія

Ознайомитися з вимогами та заповнити анкету можна тут: Порядок #РодовідСтипендія в Національному університеті "Острозька академія"

 

Крім цього, РОДОВІДсвіт і Національний університет «Острозька академія» з метою продовження співпраці й залучення якомога більше стипендіатів підписали відповідний договір.