В Острозькій академії відбулася зустріч Голови Братства спудеїв зі студентами

18.10.2022

17 жовтня на базі студентської радіостанції «Ostradio» Національного університету «Острозька академія» відбулася зустріч Голови Братства спудеїв Лілії Павленко зі студентами. Модерувала захід Оксана Уколова, голова Ostradio, студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.

Під час зустрічі Лілія Павленко відповідала на запитання студентів щодо її каденції на посаді Голови Братства спудеїв, діяльності Братства тощо.

«Це була душевна бесіда. Приємно бачити коментарі підтримки. Захоплююся нашими студентами й тим, якою хорошою академічною родиною ми є. Це справді сім’я, бо маємо ті цінності, які всіх нас об’єднують. На зустрічі мала можливість розповісти про свої мрії, амбіції, те, як стала Головою Братства, а також відповідати на каверзні запитання студентів. Загалом ми гарно провели час»,

зазначила Лілія Павленко.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 3 курсу спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Марія Ящук:

«Ефір був цікавим, веселим й інформативним. Приємно повернутись у ті довоєнні часи думками і знову безтурботно послухати ефір від Ostradio. Дещо новий формат, проте дівчата впоралися на відміно. Загалом каденція Лілії була насиченою й продуктивною. Дякуємо їй за це. Звісно, якби не війна, то було б реалізовано більше планів, але й попри те Братство спудеїв продовжує свою діяльність. Хто б не став наступним головою, з ним буде легко й цікаво працювати».