Представники Острозької академії знову долучилися до здачі крові для бійців ЗСУ

17.10.2022

Донорство крові під час війни є дуже необхідним. Бути донором – ще один із важливих напрямів волонтерської діяльності Національного університету «Острозька академія».

Зокрема 15 жовтня відбувся другий виїзд для здачі крові. 5 представників Острозької академії, зокрема 1 працівник, випускник економічного факультету НаУОА, а також 4 студентів, уже вдруге долучилися до акції і стали донорами крові для українських захисників.

Помічниця ректора з освітнього менеджменту, заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії НаУОА, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Харчук наголошує:

«Дружній і мотивований колектив Острозької академії, здійснюючи активну волонтерську діяльність із метою підтримки ЗСУ, а також ВПО, завжди долучається до надзвичайно важливих ініціатив і проєктів Острозької громади. Одним із них стало донорство крові. Як студенти, так і працівники університету беруть участь у донорських рейсах до Центру служби крові в Рівному. Таким чином, ми маємо ще одну можливість допомогти захисникам і захисницям нашої Батьківщини, підтримати цивільне населення, яке потребує переливання крові. Дякуємо за співпрацю у цьому проєкті волонтерці Наталії Ярмолович. Разом наближаємо Перемогу нашої незалежної й нездоланної України!».

Бухгалтер 1 категорії бухгалтерсько-фінансової служби НаУОА Василь Гордовський зауважує:

«На мою думку, здавати кров потрібно частіше. Ініціатива Острозької академії й Острозької міської ради дуже чудова. Радий, що взяв у цьому участь».

Студентка 3 курсу спеціальності 035 Філологія (спеціалізація 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська) Анна Лавренюк додає:

«Я вперше здавала кров. Вважаю, що своїй країні потрібно допомагати і ділом, і потом, і кров’ю. Саме тому намагаюся зробити все можливе, що підтримати інших українців. Крім того, зараз донорство крові, – це чудовий спосіб зробити особистий внесок у нашу найближчу перемогу».

Студент 2 курсу спеціальності 032 Історія та археологія Владислав Покотило зазначає:

«Я приїхав здавати кров із благородною метою, аби допомогти нашим військовослужбовцям. У зв’язку з останніми подіями розумію, наскільки це важливо, щоб центр мав достатню кількість крові».

Одна з організаторок такої ініціативи, волонтерка Наталія Ярмолович підсумовує:

«Потреба в донорах є постійно. Дуже важливо, щоб людина свідомо розуміла регулярність здачі крові. Із вересня ми вже почали збирати групи людей, аби забезпечувати станцію крові необхідними компонентами крові для військовослужбовців, важкохворих тощо. Вважаю, що ця ініціатива буде й надалі проводитися щомісяця».